Cenimy sobie najwyższą jakość dla naszych klientów. W związku z tym w naszej ofercie znajdują się szkła okularowe marki HOYA – synonim najwyższej jakości i precyzji.

Japońska firma Hoya to światowy lider w produkcji zaawansowanych szkieł okularowych. Wykorzystując innowacyjne technologie, Hoya od dziesięcioleci dostarcza produkty doskonałe pod względem jakości, wydajności i komfortu noszenia. 

Hoya stawia na personalizację, dzięki czemu Twoje okulary będą idealnie dopasowane do Twojego stylu życia i potrzeb. Zaawansowane szkła progresywne oferują płynne i ostre widzenie na wszystkich odległościach, a specjalne powłoki antyrefleksyjne minimalizują refleksy i zapewniają wyjątkową przejrzystość. Zdrowie Twoich oczu jest dla firmy Hoya priorytetem, dlatego ich szkła zawierają wysokiej klasy powłoki, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem emitowanym przez ekrany.

hoya

Soczewki MiYOSMART

Nasi specjaliści posiadają ceryfikację do przepisywania oraz wykonywania soczewek korekcyjnych MiYOSMART. Soczewki te przeznaczone są do korekcji i spowolnienia progresji krótkowzroczności u dzieci. 

Wyniki 2-letniego badania wskazują na spowolnienie progresji krótkowzroczności o średnio 60%. Podstawą soczewki okularowej jest zastosowana technologia D. I. M. S. Soczewka MiYOSMART jest soczewką jednoogniskową, której zewnętrzna powierzchnia zawiera setki małych segmentów, z których każdy powoduje krótkowzroczne rozogniskowanie. Taka struktura soczewki umożliwia spowolnienie wzrostu długości osiowej gałki ocznej, jak również uzyskanie wysokiej jakości widzenia.

U nas wykonasz okulary:

W celu zapewnienia komfortu i najlepszej indywidualnej obsługi prosimy o wcześniejszą telefoniczną rejestrację wizyt w salonie optycznym.

Kontakt telefoniczny i rejestracja

tel. 52 373 60 97

tel. 52 346 36 41​

 
Dodatkowa rejestracja tylko dla pacjentów okulistycznych w godzinach pracy Centrum Medycznego

tel. 535 799 214

godziny rejestracji telefonicznej

Rejestracja codziennie:

PONIEDZIAŁKI: 8:30 – 14:00
WTORKI: 13:00 - 19:00
ŚRODY: 8.30-14.00
CZWARTKI: 13:00-18.00
PIĄTKI: 8:30 - 12:30